Maziva | Tuky a oleje

HEAD3


Specialista na jednobodové a vícebodové automatické mazací systémy

perma pomáhá zabránit až 75 % výpadků valivých ložisek | perma snižuje vysoké náklady na opravy a preventivní údržbu až o 25%


Správný výběr maziva je důležitým faktorem pro dosažení očekávané životnosti ložisek. Pro zvýšení procesní bezpečnosti vašich strojů a zařízení je nutné zvolit správné mazivo, správné místo, správný čas a správné množství.

Program výběru maziv (perma SELLECT APP), který vyvinula společnost perma, vám pomůže vybrat mazivo, které je zvláště vhodné pro konkrétní aplikaci a pro použití v mazacích systémech perma.

perma nabízí širokou paletu kvalitních maziv, která vyhoví nejrůznějším požadavkům. Stejnoměrně vysoká kvalita již řadu let přesvědčí v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Tato maziva byla vyvinuta společně se známými výrobci speciálně k použití v systémech mazání perma. Všechna maziva jsou testována a sledována v laboratorních podmínkách i v reálných aplikacích a zaručují optimální funkci v systémech mazání perma.

Kromě maziv perma lze v našich systémech mazání použít, podle oblasti použití, také celou řadu jiných maziv. perma disponuje rozsáhlou databázi maziv i skladovými zásobami s četnými známými výrobci maziv a díky tomu má přístup k rozsáhlým informacím k použití a možnostem využití určitého maziva.