S pružinou nebo pneumatické

LOGO

 

 

 

omn2

Pneumaticky ovládané kuličkové jednotky umožňují vzduchem poháněné polohování kuličkových jednotek. Mohou být individuálně uspořádány pro flexibilní, modulární dopravní rovinu, s možností přidat poziční dorazy PS25, které jsou také pneumaticky aktivovány, aby zastavily a udržovaly polohu dopravovaného předmětu.

Kuličkové jednotky s předepnutou pružinou série Omnitrack Heavy Duty (těžká řada) jsou ideální tam, kde dochází k nerovným podmínkám na trati nebo při rázovém zatížení. Jednotky řady 95, 96, 97 umožňují úplné zasunutí kuličky dovnitř těla jednotky. V případě požadavku můžeme přizpůsobit předpětí pružin nebo maximální zdvih vašim požadavkům. Díky možnosti volby materiálů kuličkové jednotky jsme schopni nabídnout vhodné řešení pro provoz v náročném prostředí.

T-BARS & B-BARS jsou lišty, které obsahují vysoce odolné kuličkové jednotky s předepnutou pružinou pro přesné polohování a snadnou přepravu nástrojů a matric na lisovacích a strojních lůžkách. Po umístění do požadované pozice lisovací nástroj zatlačí kuličkové jednotky do těla lišty. Po ukončení procesu se kuličkové jednotky zvednou a jsou připraveny k další dopravě. T-BARS jsou vybaveny integrovaným zajišťovacím mechanismem. B-BARS jsou zajištěny pomocí zapuštěného šroubu s vnitřním šestihranem M8.