Acme-Helix šrouby

leadscrewandnutsheadernew


Logo

Helix Linear - inovativní pohybové šrouby

 


b2c633faa7fd3c97ea69667f8d57342d4b0907faHelix Linear je světovým lídrem v technologiích lineárního pohybu. Helix Linear vede se svým inovativním designem, inženýrstvím a výrobou přesných lineárních pohybových a přenosových systémů. Helix Linear se zaměřuje na konstrukci a výrobu vodicích šroubů a lineárních pohonů.

Joseph H. Nook, Jr. a jeho syn Christopher M. Nook založili Helix Linear v roce 2011, aby lépe sloužili rozšiřujícímu se a vyvíjejícímu se zákaznicky řízenému trhu s produkty s přesným lineárním pohybem se zaměřením na technologii přesných vodicích šroubů. Od té doby se Helix stal inovativní, vývojovou a výrobní společností s několika hlavními produktovými řadami obsahující více než 20 000 konfigurovatelných produktů.

Posláním Helix Linear Technologies je být inovativní a zodpovědnou organizací, jejíž produkty s lineárním pohybem jsou konstruovány, vyráběny a dodávány tak, aby splňovaly nebo překračovaly specifikace a očekávání zákazníků. Společnost Helix Linear Technologies se zaměřuje na výrobu přesných vodicích šroubů a nabízí nejširší produktovou řadu ze všech výrobců vodicích šroubů na celém světě. Vize Helix Linear Technologies je využít osvědčenou inženýrskou a výrobní odbornost s pohony a stát se celosvětovým důvěryhodným standardem.