C - teleskop

C - teleskop | výrobce NEFF

Teleskopické zdvižné převodovky jsou vhodné zejména pro malé instalační prostory, protože se výrazně zkracuje potřebná délka ochranné trubky. Vzhledem ke vzpěrnému zatížení je pro konstrukci převodovky určující nejmenší trapézový šroub. Zdvižné převodovky řady C v teleskopickém provedení se dodávají s tukovou náplní NEFF Grease 2.

Číst dál...

Zdvižné převodovky

Zdvižné převodovky | výrobce NEFF

Zdvižné převodovky (šroubové zvedáky) jsou technicky vhodným řešením pro přesné polohování při zvedacích aplikacích a to při silovém zatížení až 500kN. Díky desítkám let zkušeností společnosti NEFF s kuličkovými a trapézovými šrouby, které jsou stále velmi důležitou součástí portfolia, dokážeme nabídnout vhodné řešení jak z pohledu typu šroubu, tak z pohledu stoupání šroubu.

Číst dál...

Řetězy

Řetězy

| Údržba - Mazání |

Bezproblémový provoz strojů a zařízení je pro pracovníky údržby a obsluhu nejvyšší prioritou. Údržba a mazání představují řadu výzev. Instalace a provozování systémů trvalého mazání zajišťuje spolehlivé a přesné mazání řetězových pohonů a umožňuje spolehlivý provoz zařízení.

Číst dál...

SHW systém manuální výměny

SHW systém manuální výměny

| Rychle - Intuitivně - Jedním pohybem - Bezpečně |

SHW systém je manuální Tool-Changer s optimalizovaným uzamykacím mechanismem, který je navržen tak, aby byl přesný, rychlý, intuitivní a odolný.

Číst dál...

Automatické mazací systémy

Automatické mazací systémy značky perma | jednobodové a vícebodové

Automatické mazací systémy značky Již více než 50 let představují inovativní a kreativní řešení mazání. Jedná se o mnohonásobně patentované a speciálně certifikované produkty vyvíjené, testované a vyráběné v německé centrále, odpovídající kvalitě ,,Made in Germany''. Automatické systémy perma nahrazují svými přednostmi neefektivní a nespolehlivé ruční mazání a to z několika důvodů.

Číst dál...

Momentové hřídele

Momentové hřídele | Pro přenos radiálních a torzních zatížení

Momentové hřídele, známé také jako kuličkové drážkové hřídele nebo drážkované vodící hřídele, jsou typem lineárního vedení s valivým ložiskem, které je podobné sestavě hladké lineární vodící tyče s kuličkovým pouzdrem. Avšak s jedním podstatným rozdílem ve své činnosti. Dokáží přenést nejen radiální zatížení, ale také torzní zatížení. Princip je poměrně jednoduchý. Momentová hřídel má po své délce drážky. Matice momentové hřídele má v sobě integrovány dráhy s recirkulací valivých elementů (kuliček). Nosné kuličky jezdí v podélných drážkách hřídele, což brání otáčení matice a umožňuje tak absorbovat radiální i torzní zatížení.

Číst dál...