Indexovací stoly

Indexovací stoly | výrobce TAKTOMAT

Indexovací stoly německého výrobce TAKTOMAT se vyznačují vysokou přesností, vynikající úrovni zpracování a maximální spolehlivostí.


Skládají se z horní otočné desky, vačkového pohybového mechanismu, skříně a motoru. V principu dělíme na otočné stoly s pevným počtem poloh (zastávek) nebo flexibilním počtem poloh (definováno motorem).

Otočný stůl převádí rovnoměrný vstupní pohyb na přerušovaný výstupní pohyb. Přerušovaný výstupní pohyb se přenáší přes indukčně kalenou, přesně opracovanou válcovou vačku.

Matematické zákony pohybu jsou aplikovány tak, aby byl vytvořen hladký a plynulý pohyb bez nárazů, který je ideálně přizpůsoben operaci pro každý případ aplikace. Výsledkem návrhu a konstrukce je přesné uložení a nulová vůle výstupní příruby.


OTOČNÉ STOLY S PEVNÝM POČTEM POLOH

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ RTX

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ RT

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ TT

 OTON STOLY S PEVNM POTEM POLOH

Otočné stoly jsou k dispozici v mnoha různých velikostech.

Možné průměry hvězdicových kol se pohybují od 100 mm až do 10 m, což znamená, že můžeme splnit požadavky na nejvyšší úroveň přesnosti a spolehlivosti v různých oblastech použití (např. montážní stroje, svařovací systémy, tiskařské stroje atd.).

Použití je možné v oblastech s rizikem výbuchu, v potravinářském průmyslu, lékařské technice a mikroelektronice.

Optimalizovaná konstrukce může zaručit nejkratší možné spínací časy a nejvyšší zatížitelnost.


OTOČNÉ STOLY S FLEXIBILNÍM POČTEM POLOH

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ RTF

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ TMF

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Typ VTMF

 OTON STOLY S FLEXIBILNM POTEM POLOH

Rotační indexovací stoly řady RTF a TMF se vyznačují zejména vysokou flexibilitou. Kombinují flexibilní sekvence pohybu s robustností, odolností a vysokými kroutícími momenty.

Od řady RTX se liší tím, že jsou poháněny servomotorem, který lze připojit k rozhraní převodovky. Všechny flexibilní rotační posuvné stoly lze libovolně programovat a používat téměř ve všech aplikacích ve výrobním průmyslu, od sektoru malých převodovek až po sektor těžkých převodovek. S nejvyšší přesností lze řídit libovolný počet stanic.


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem TAKTOMAT GmbH pro Českou republiku a Slovensko.