Teleskopická vedení

Teleskopická vedení | výrobce MILUXOR

Teleskopická vedení naleznou uplatnění v mnoha průmyslových odvětví, které vyžadují odolné a spolehlivé konstrukce pro vysoké zatížení.


Snmek obrazovky 2023 04 28 v14.09.39Ať už se jedná o automobilový průmysl, železniční dopravu, leteckou dopravu, zdravotnictví, balící techniku nebo logistiku, teleskopická vedení se používají k usnadnění manipulace s těžkými břemeny a zajištění jejich bezpečného pohybu.

Mimo standardního výrobního programu je možné teleskopická vedení upravit na základě individuálních požadavků zákazníka. Například oboustranný výsuv, atypické montážní otvory, změna zdvihu nebo speciální povrchová úprava.

Teleskopická vedení jsou navržena tak, aby odolala velmi vysokému zatížení na pár ve vysunuté poloze s rovnoměrným rozložením hmotnosti. Unesou těžká břemena bez ohýbání nebo deformace. Díky mimořádně robustním profilům jsou schopny výsuvu těžkých břemen s minimálním průhybem.

Snmek obrazovky 2023 04 28 v14.11.22Teleskopická vedení jsou k dispozici v různých variantách s částečným (50 %) nebo úplným (100 %) výsuvem. Standardně jsou dodávána z oceli, ale je k dispozici i nerezové nebo hliníkové provedení. To umožňuje volbu materiálu, který bude nejvhodnější pro konkrétní použití.

Vysoká únosnost, hladký chod, odolnost a spolehlivost jsou hlavní charakteristické znaky teleskopického vedení pro těžké zatížení. Díky svým vlastnostem a možnosti individuální úpravy jsou teleskopická vedení ideálním řešením pro mnoho různých aplikací. Využity jsou například pro výrobu speciálních strojů, přepravu těžkých nákladů nebo jako součásti nábytku a závěsných systémů.


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Miluxor Schienen GmbH  pro Českou republiku a Slovensko.