Synchronní teleskopické pohony

Synchronní teleskopický pohon S-TEG | výrobce NEFF

2stupňový synchronně výsuvný teleskopický šroubový pohon je vynikající volbou pro mnoho aplikací, které vyžadují spolehlivý a precizní pohyb a zároveň malou zástavbovou výšku.


logo neffDvoustupňový, synchronně výsuvný teleskopický šroubový pohon je k dispozici v kluzném provedení nebo jako teleskopický kuličkový šroub. K dispozici jsou dvě provedení a to verze „N“ (zde není zajištěno otáčení šroubu během pohybu) nebo jako verze „VK“ (čtvercový průřež zdvižné sekce, čímž je zajištěno proti otáčení během pohybu). Obě dvě verze je možné volitelně dodat s koncovými spínači polohy.

Synchronní teleskopický pohon je možné dodat s koncovou přířubou a výstupní hřídelí (verze AF), kde je nutné vyřešit připojení na pohon, nebo v kombinaci s rychlostí převodovkou (verze G3), ale také se šnekovou převodovkou, která je standardem pro zdvižné převodovky (verze M3).


Obecné technické údaje teleskopického synchronního pohonu S-TEG

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Inteligentní pohonná jednotka zaručuje konstantní točivý moment a nulovou vůli po celý zdvih

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Snížený koeficient tření díky hliníkovým materiálům potaženým teflonem (verze s kluzným pouzdrem)

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55U verze s kuličkovým šroubem se používají matice ze standardního sortimentu společnosti NEFF, aby bylo možné kdykoli rychle získat přístup ke zboží na skladě a zaručit rychlou výměnu


Odkazy

Kompletní katalog, Flyer


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Neff Gewindetriebe GmbH pro Českou republiku a Slovensko.


Snmek obrazovky 2023 05 24 v9.06.34