Lineární stoly - MSR série

Miniaturní lineární stolky MSR | výrobce PM B.V.

Pro nejvyšší dynamiku a přesnost. Nejmenší miniaturní lineární stůl s křížovým válečkovým vedením a technologií proti prokluzování klece.


Řada MSR je k dispozici v 6 velikostech a v různých délkách. Řada začíná na šířce kolejnice 4 mm s maximálním zdvihem 5 mm a pokračuje až na šířku kolejnice 15 mm s maximálním zdvihem 112 mm. Nejmenší miniaturní stůl je MSR 4 s celkovou výškou pouhé 4 mm, šířkou 7 mm a délkou 10 mm s maximální délkou zdvihu 5 mm.


msr familymsr 2

msr 3

 


Schopnost vysokého zatížení a zrychlení

Všechny díly jsou vyrobeny z nerezové oceli, pro lineární vedení jsou použity vysoce přesné válečky vyráběné přímo výrobcem PM. Tyto válečky jsou uspořádány křížově, což znamená, že každý váleček je orientován v úhlu 90° vzhledem k následujícímu a je uložen v kleci z nerezové oceli. Tato konstrukce umožňuje přenášet zatížení a momenty ze všech směrů a přispívá také k vysoké tuhosti. Maximální zrychlení je stanoveno na 200 m/s2 a maximální nosnost je 7 819 N.


Integrovaný mechanismus proti prokluzování klece ACCI (Anti-Cage-Creep-Technology)acci

Všechny velikosti miniaturních polohovacích stolů série MSR jsou vybaveny pokročilým a robustním mechanismem proti prokluzu klece. V principu se jedná a definování polohy klece pomocí hřebene (který je integrován do centrální kolejnice) a pastorku, který je součástí klece. Tento mechanismus udrží klec se zkříženými válečky ve správné poloze i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako jsou vysoká zrychlení a vertikální orientace stolu. Tímto způsobem ACCI zaručuje, že lze vždy dosáhnout maximálního zdvihu i při extremně dynamických úlohách.

 


Snadná montáž - vysoká přesnost

Miniaturní posuvný stůl a středová kolejnice mají standardní schéma upevňovacích otvorů. To uživateli umožňuje snadnou a jednoduchou montáž stolu do aplikace. Všechny miniaturní lineární stoly jsou předepnuté pomocí geometrického párování válečků v toleranci pouhých 0,5 mikronu. Výsledkem je pohyb s vysokou přesností zdvihu a hladkým chodem při zachování požadované tuhosti.


Jedinečná konstrukce

Řada MSR je ve své třídě jedinečná. Je tomu tak proto, že kombinace klecí se zkříženými válečky s mechanismem proti prokluzování klece ACCI v těchto malých rozměrech stolů byla dříve považována za nemožnou. Inženýrům společnosti PM se podařilo tyto části spojit do kompaktního celku.


Odkazy

Katalog lineárních polohovacích stolů MSR | Kompletní katalog produktů


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem PM B.V. pro Českou republiku a Slovensko.