Výhody trvalých mazacích systémů

perma-tec GmbH & Co | výhody trvalých mazacích systémů

Uživatel často doplňuje mazivo do systému jednobodového mazání, protože chce snížit náklady. Vyplatí se však skutečně toto doplňování?


permaNa první pohled možná ano. Z dlouhodobého hlediska však přináší mnoho nevýhod, které popíšeme níže.

S údajně levnějším doplňováním maziva ze strany zákazníka zanikají všechny záruční nároky. Nebezpečí vystavení mazacího systému potenciální poruše v důsledku nesprávné montáže a tudíž možnosti vzniku neplánované poruchy zařízení. Následné náklady na takové odstávky zařízení nejsou v žádném poměru k nákupu nového mazacího systému.

Správné doplňování maziva do systému mazací patrony navíc vyžaduje čas, vyškolený personál a vhodnou logistiku, aby se zabránilo kontaminaci nebo smíchání maziva a na druhou stranu máte jistotu, že obdržíte mazivo vždy čerstvé s garantovanými vlastnostmi.

Skutečnost, že mazací systémy perma nelze doplňovat, má tedy své dobré opodstatnění. Mazací systémy perma však mají opakovaně použitelné součásti, jako jsou např.řídicí jednotky.

Vaše rozhodnutí pro mazací systémy perma zajistí vždy spolehlivé, čisté a přesné mazání po celou dobu.


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.