Mazací systémy pro potravinářský a nápojový průmysl

Použití mazacích systémů perma | mazací systémy pro potravinářský a nápojový průmysl

V potravinářském a nápojovém průmyslu jsou výrobní procesy přesně synchronizovány a podléhají přísným hygienickým předpisům. Spolehlivost procesů je nejvyšší prioritou.


Nejmodernější automatizace vyžaduje optimální mazání zařízení a strojů. perma má širokou nabídku automatizovaných mazacích řešení s vhodnými mazivy pro potravinářský sektor.


Mazací systémy perma usnadňují práci při údržbě

Zařízení a stroje v potravinářském a nápojovém průmyslu jsou vystaveny extrémním provozním podmínkám, jako jsou změny teploty, znečištění, vlhkost nebo vibrace. Tyto faktory, stejně jako používání speciálních čisticích prostředků, mohou zhoršit životnost součástí zařízení, jako jsou ložiska, řetězy atd.
Porucha jedné součásti může vyřadit z provozu celý systém - potraviny se kazí, musí se likvidovat, nelze dodržet termíny dodávek, vznikají vysoké náklady. Spolehlivé mazání trvanlivými produkty je nezbytné, aby se tomu předešlo.

Mazací systémy perma jsou dokonalým řešením mazání, protože zásobují mazací místa strojů a zařízení správným množstvím čerstvého maziva. Tím se snižuje opotřebení a prodlužuje životnost zařízení. Velmi přesné dávkování zabraňuje nedostatku maziva, nadměrnému mazání a kontaminaci.

Mazací systémy perma chrání mazací místa proti kontaminaci nebo vodě a lze je vyměňovat za provozu zařízení. Vzdálená montáž mazacího systému na bezpečných a snadno přístupných místech výrazně snižuje riziko nehod a zvyšuje bezpečnost práce.


Speciální mazací systémy perma pro potravinářský a nápojový průmysl

Systém perma FLEX PLUS je systém "vše v jednom", který se skládá z plastového pouzdra. Je k dispozici ve velikostech 30, 60 a 125 cm³ a je připraven k použití bez nutnosti použití speciálního nářadí. Díky kompaktním rozměrům je tento inovativní mazací systém ideální pro stísněná a těžko přístupná místa.

Vysoce přesné mazací systémy perma STAR VARIO a perma STAR CONTROL jsou také ideální pro použití v potravinářském a nápojovém průmyslu. Systémy pracují zcela automaticky, nezávisle na teplotě a tlaku v teplotním rozsahu -20 až +60 °C. Společnost perma nabízí speciální maziva s certifikací NSF pro potravinářské a nápojové aplikace.

Leták obsahuje také vhodné příslušenství pro různé možnosti montáže a užitečné rady pro instalaci. Po instalaci mazací systémy perma zajišťují vysokou spolehlivost procesu díky nepřetržitému a spolehlivému zásobování všech mazacích míst mazivem.


2


Odkazy

Katalog | Flyer


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.