Lineární pouzdra

Lineární pouzdra | NB Slide Bush

Technologie přímého pohonu představuje dokonalý způsob, jak zvýšit produktivitu, přesnost a dynamický výkon.


slidebush headpic| NB SLIDE BUSH | Standardní lineární pouzdra

Posuvné pouzdro NB je lineární pouzdro s mechanismem využívajícím valivý pohyb kuličkových prvků. Vzhledem k tomu, že lineárního pohybu je dosaženo jednoduchým mechanismem, lze lineární pouzdro použít v široké škále aplikací, včetně dopravních, potravinářských a polovodičových výrobních zařízení. Tato standardní lineární pouzdra mohou být dodány ve dvou materiálových provedeních a to standardní ložisková ocel nebo nerezové. Nerezové provedení je vhodné použití v potravinářském, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.

 


| NB TOPBALL | Pouzdra s vysokou únosností a kompenzace úhlového natočeníTopBall Ultimate Family X4 1

Lineární pohybový mechanismus TOPBALL je samovyrovnávací lineární kuličkové pouzdro s vysokou nosností a mnoha jedinečnými vlastnostmi, které z něj činí vynikající volbu pro širokou škálu aplikací. Lineární kuličková pouzdra TOPBALL se často používají v automatizovaných továrních zařízeních a průmyslových strojích, optických a měřicích přístrojích a ve všech dalších aplikacích, které vyžadují přesnost, nízkou hmotnost a nízkou cenu.

 

 


strokebush headpic01

| NB STROKE BUSH | Lineární pouzdra s omezeným zdvihem - hladký chod a kombinace lineárního a rotačního pohybu

NB STROKE BUSH je mechanismus lineárního a rotačního pohybu využívající rotační pohyb kuličkových prvků mezi vnějším válcem a hřídelí. Je kompaktní a vydrží vysoké zatížení. Klec je vyrobena ze slitiny lehkých kovů s vysokou odolností proti opotřebení. Plynulého pohybu je dosaženo při vysokých rychlostech a vysokém zrychlení. Přestože je lineární pohyb omezen na určitou délku zdvihu, kombinovaného rotačního a zdvihového pohybu je dosaženo s velmi malým třecím odporem. NB STROKE BUSH lze s výhodou použít v různých aplikacích.

 

 


strokebush headpic02| NB SLIDE ROTARY BUSH | Kombinace lineárního a rotačního pohybu s neomezeným zdvihem

NB SLIDE ROTARY BUSH poskytuje funkce rotačního a lineárního pohybu. Lineární pohyb s neomezeným zdvihem a rotační pohyb jsou spojeny do jediného pouzdra, což vede k velké úspoře místa ve srovnání s kombinací jakýchkoli běžných ložisek.

 

 

 


Odkazy

Kompletní katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem NIPPON BEARING CO., LTD. & NB Corporation of America pro Českou republiku a Slovensko.