Plastové spojovací prvky pro trubkové konstrukční systémy

Plastové spojovací prvky pro trubkové konstrukce | výrobce INOCON

Lehké, odolné proti korozi, variabilně konfigurovatelné a přesné.

Svěrné spojky jsou univerzálně použitelné spojovací prvky pro trubkové konstrukce. Obvykle jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo tlakově litého hliníku.

inocon1 Společnost INOCON rozšiřuje svůj sortiment o vysoce výkonné spojky z plastu (polyamidu) vyztuženého skelnými vlákny.

Spojky, které jsou teplotně odolné až do 100 °C, jsou vhodné pro aplikace, kde je vyžadována odolnost proti korozi, kde je třeba ušetřit hmotnost nebo kde je důležitý vizuální vzhled. Plastové spojky jsou atraktivní díky svému extrémně hladkému a matnému povrchu a svým barvám. Kromě klasické černé (RAL 9005) jsou k dispozici také v elegantní šedé (RAL 7040).

Všem variantám je společná rozměrová přesnost a vysoká kvalita - plastové varianty nejsou v žádném případě levnou alternativou, ale spíše špičkovým řešením s definovanými hodnotami zatížení. Spojky jsou navrženy tak, aby plně obepínaly komerčně dostupné konstrukční trubky, a spolehlivě je silově sevřely.

Trubky se upevňují pomocí válcových šroubů a matic z nerezové oceli nebo pomocí upínacích pák (HSK.P). Ty jsou speciálně přizpůsobeny plastům a jsou užitečné zejména v případech, kdy je třeba často nebo bez použití nářadí přestavovat trubkové konstrukce.

Společnost INOCON nabízí plastové spojky trubek jako křížové, přírubové, základny, kloubové spojky atd. a to v širokém rozměrovém portfóliu. To znamená, že nic nestojí v cestě realizaci těch nejindividuálnějších konstrukcí. A pokud jsou požadovány jiné průměry trubek, pak lze použít speciální žebrované redukční objímky (RSB.P), rovněž vyrobené z polyamidu.


Odkazy

Katalog plastových spojek | Kompletní katalog produktů


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem INOCON GmbH pro Českou republiku a Slovensko.


inocon2