Mazací systémy pro větrné elektrárny

Trvalé mazací systémy pro větrné elektrárny | výrobce perma

Jak lze zlepšit a rozšířit mechanický provoz větrných turbín? Pravidelná údržba, a tedy i trvalé mazání, jsou při výrobě větrné energie mimořádně důležitým faktorem.


Vysoce výkonné mazání pro větrné elektrárny

Větrné elektrárny jsou výkonné stroje s dlouhou životností. Vzhledem k použitým materiálům a podmínkám, v nichž pracují, vyžadují větrné turbíny mazání speciálními mazivy a oleji. Pro každou jednotlivou pohyblivou část větrné elektrárny jsou zapotřebí specifické produkty.

Společnost perma poskytuje řešení s nízkými nároky na údržbu pomocí speciálních maziv šetrných k životnímu prostředí, která jsou určena speciálně pro větrné elektrárny. Tyto mazací systémy jsou soběstačné a spolehlivě fungují během běžného provozu. perma FUTURA PLUS byla vyvinuta jako kompletní jednotka, a je proto připravena k okamžitému použití. Vhodné jsou také mazací systémy perma STAR, které v závislosti na požadavcích poskytují zpětnou vazbu na předřazené řídicí systémy. Tyto mazací systémy jsou navrženy tak, aby během používání nevznikal žádný odpad z baterií a/nebo aby bylo možné recyklovat komponenty.


Trvalé mazání pro větrné elektrárny - výhody, které se vyplatí

Součásti, jako jsou ložiska lopatek, ozubení a válečková ložiska generátoru, jsou spolehlivě a nepřetržitě mazány pomocí systémů trvalého mazání. Výhody jsou zřejmé. Trvalé mazání snižuje opotřebení, a tím prodlužuje životnost větrné turbíny. Současně se servisní úkony omezují na minimum, protože lze předvídat intervaly údržby. Tím se také aktivně zvyšuje bezpečnost práce.

Systém perma DRAIN CUP také aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a bezpečnosti práce. Zachycuje přebytečný tuk, aby se zabránilo jeho vniknutí do lopatek rotoru a znečištění větrné turbíny. Výhodou je bezpečné, neznečištěné pracovní prostředí bez nebezpečí uklouznutí a bez nároků na čištění.


Optimalizujte životnost, a tím i účinnost svých větrných turbín pomocí systémů trvalého mazání!

Více informací se dozvíte v článku zde.


Odkazy

Flyer


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.


elektrrny kopie