perma CONNECT

Pohodlné řešení pro vzdálenou správu mazacích míst | perma CONNECT

Konfigurujte a spravujte všechny mazací systémy perma Bluetooth prostřednictvím mobilních zařízení - jednoduše a intuitivně.


perma CONNECT

perma CONNECT je k dispozici jako aplikace nebo jako webová verze. Aplikace zajišťuje přehlednou správu všech mazacích míst. Ve spojení s webovou aplikací jsou všechny podrobnosti o mazacích bodech pohodlně dostupné i na vašem pracovišti.

Pomocí perma CONNECT lze mazací systémy perma Bluetooth v těžko přístupných nebo nebezpečných oblastech snadno a spolehlivě monitorovat na dálku. Bezpečný přístup k mazacím systémům během běžícího provozu zvyšuje bezpečnost práce ve vašem podniku.

Aplikace hlásí chybová hlášení, například příliš vysoký protitlak nebo prázdný zásobník maziva LC. Jakmile se vaše mobilní zařízení dostane do dosahu Bluetooth mazacích systémů, všechna data se automaticky aktualizují - až do vzdálenosti 30 m. O potřebné výměně materiálu budete informováni e-mailem, což pomáhá zkrátit a naplánovat čas údržby.

Kromě toho lze do systému perma CONNECT integrovat mazací systémy bez funkce Bluetooth, a to jednoduchým naskenováním stávajících QR-kódů na těchto produktech nebo ručním vytvořením systému (bez QR-kódu). Naskenováním QR-kódu se automaticky doplní příslušné údaje (použitý mazací systém, velikost zásobníku a mazivo). U všech ručně vytvořených systémů vás provede asistent nastavení. V případě potřeby lze kdykoli doplnit další údaje.

Využijte výhod systému perma CONNECT. Stáhněte si aplikaci do chytrého telefonu nebo otevřete webovou aplikaci: https://perma-connect.com


perma connect


Odkazy

ZDE naleznete řadu videí, která vám umožní lépe porozumět aplikaci perma CONNECT.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.