Dvojité trubkové lineární jednotky

Dvojité trubkové lineární jednotky chráněné harmonikovými kryty | výrobce INOCON

INOCON nyní nabízí harmonikové kryty jako specifické příslušenství pro dvoutrubkové lineární jednotky, které umožňují použití i v případech se zvýšeným množstvím nečistot a zvyšují bezpečnost práce.


INOCON nabízí širokou škálu různých dvoutrubkových lineárních jednotek, které lze vybavit různým příslušenstvím, jako jsou ukazatele polohy, upínací desky, ruční kola atd. INOCON nyní nabízí harmonikové kryty jako specifické příslušenství pro své dvoutrubkové lineární jednotky, které umožňují použití i v případech se zvýšeným množstvím nečistot a také zvyšují bezpečnost práce.

Lineární dvoutrubkové jednotky lze používat i na strojích, které jsou vystaveny nečistému prostředí např. v podobě brusného prachu. Harmonikový kryt od společnosti INOCON chrání pohybový šroub a vodicí trubky s pouzdry před vnějšími vlivy, prodlužuje intervaly údržby a účinně tak zabraňuje rychlému opotřebení komponent. Použití harmonikových měchů navíc zvyšuje bezpečnost práce tím, že zabraňuje úrazům.


mechy1Lineární osa a harmonikový kryt z jednoho zdroje

INOCON definuje řešení, s cílem zajistit maximální přínos pro zákazníka, jak v konfiguraci konkrétní lineární jednotky včetně příslušenství, tak v konstrukci souvisejících měchů. V závislosti na požadavcích se harmonikové kryty montují přímo ve společnosti INOCON. To umožňuje rychlou, nákladově efektivní výrobu a v neposlední řadě rychlé dodání.

Krycí měchy jsou zákazníkovi dodávány kompletně smontované a jsou vyrobeny z nehořlavé PVC tkaniny. Rozsáhlé dlouhodobé testy s více než 50 000 zdvihy bez poškození potvrdily odolnost materiálu a jeho vysokou mechanickou únavovou pevnost.

 


Odkazy

Kompletní katalog | Odkaz na kategorii na našem webu | Odkaz na web výrobce INOCON


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem INOCON GmbH pro Českou republiku a Slovensko.


inocon2