Online konfigurace

Lineární jednotky konfigurovatelné online | výrobce INOCON

Nový online konfigurátor jednotrubkových lineárních jednotek


Lineární jednotky mají mnoho možností konfigurace, které lze přizpůsobit pro nejrůznější aplikace. K přehlednému zobrazení těchto možností je zapotřebí uživatelsky přívětivý koncept.

Online konfigurátor nabízí oproti standardním verzím několik výhod. Kromě možnosti přizpůsobení může objednávkový proces probíhat efektivněji, protože systém okamžitě kontroluje věrohodnost výběru. Díky současnému přenosu možností do 3D datových sad je možné okamžitě zkontrolovat, zda vybraná konfigurace zapadá do vlastního návrhu. To je obzvláště cenný aspekt pro časově kritické úlohy.

Konfigurátor je logicky strukturovaný a vede uživatele jednotlivými kroky. Prvním krokem je výběr vlastní lineární jednotky - k dispozici je šest variant s kruhovým nebo čtvercovým průřezem, s různými délkami, zdvihy, typy pohybových šroubů atd. Ve druhém kroku se určí čepy hřídele, například podle provedení osy. Další úroveň je věnována příslušenství v podobě ručních kol, upínacích desek, ukazatelů polohy. A nakonec jsou k dispozici různé typy jezdců.


konfi online1


Odkazy

Kompletní katalog | Online konfigurátor


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem INOCON GmbH pro Českou republiku a Slovensko.


inocon2