Co je nového u systému perma STAR CONTROL?

Lepší technické vlastnosti jednobodového mazacího systému perma STAR CONTROL

Výrobce perma nabízí tento vysoce výkonný mazací systém s ještě lepšími technickými vlastnostmi.


Důležitost správného mazání se obvykle projeví, když dojde k poruše součásti systému v důsledku nesprávného nebo nedostatečného mazání. Správné mazání je základem bezproblémového výrobního procesu. Použitím vysoce přesného mazacího systému STAR CONTROL jste se již rozhodli pro velmi spolehlivé a přesné automatické mazání.

Co je nového u systému perma STAR CONTROL?

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Nový STAR CONTROL poznáte podle tmavě šedého displeje (stejně jako perma STAR VARIO).

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Modernizovaný systém perma STAR CONTROL pracuje s konstantním nárůstem tlaku 7,5 bar (109 psi). To umožňuje vzdálenou montáž pomocí mazacích hadic až do vzdálenosti 5 metrů, například v nebezpečné zóně, což zvyšuje bezpečnost práce.

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55V režimu TIME byly rozšířeny možnosti nastavení doby mazání u všech dostupných velikostí LC. Můžete si vybrat například mezi týdenním a měsíčním nastavením.


Mazací systém s externím napájením (24V) lze i nadále flexibilně používat v režimu TIME a IMPULSE - nezávisle na okolní teplotě. Kromě toho lze v případě potřeby spustit dodatečné vypouštění pomocí funkce PURGE.

Samozřejmě můžete i nadále používat všechny již používané pohony perma STAR CONTROL. Všechny dříve objednané jednotky LC, příslušenství a další vybavení lze používat i s novou verzí.


perma star control


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.