Produkty pro dopravní systémy | Série PN

Řada PN: Inovované základní funkce paletových stoperů | výrobce Wörner

Koncepce pro maximální účinnost a hospodárnost.


Výrobky řady PN se zaměřují na své základní funkce, které jsou realizovány inovativními technologiemi, a dosahují tak vynikajícího poměru cena/výkon. Do vývoje těchto produktových řad jsou začleněny osvědčené konstrukční principy. Tím, že se záměrně upouští od dalších funkcí, jsou produkty cenově stejně atraktivní jako odolné vůči poruchám. Řada PN tak kombinuje účinnost a hospodárnost pro všechny situace, kdy jsou požadovány výrobky se spolehlivými základními funkcemi.


Výhody řady PN

Cenově výhodné, odolné a zacílené na základní funkce

Řada PN se vyznačuje nejen vynikajícím poměrem cena/výkon. Mnoho dalších argumentů řady PN-Line slibuje konkurenční výhody při použití a poskytuje jistotu investic.


Patentovaná technologie

Nové, patentované řešení současného přenosu spouštěcí síly a vzduchu pro reset tlumicího systému při PND.


Soustředění na to podstatné

Základní funkce zarážky PND, jako je tlumené zastavení nosiče obrobku a spouštění zarážky, byly realizovány pomocí technologií zaměřených na budoucnost. Integrace dalších funkcí byla záměrně vynechána. V ojedinělých případech, kdy jsou požadovány další funkce, jsou k dispozici vhodné produkty z portfolia Wörner.


Prokázaná robustnost a odolnost

V konstrukci zarážek PN jsou použity osvědčené principy, jako je optimální přenos síly do základního pouzdra. Úspěšné testy odolnosti (více než 5 milionů cyklů, jednotlivé komponenty dokonce až 40 milionů cyklů) prokazují odolnost řady PN více než přesvědčívě.


Zvýšený objem tlumení (PND)

Se zvětšeným tlumicím objemem se zvyšuje i tlumicí kapacita: místo 60 kg u srovnatelné jednotky DBS-20/60 zastaví PND-67 až 65 kg celkové hmotnosti (při 6 m/min).


Nižší spotřeba vzduchu

Díky zmenšení plochy spouštěcího pístu je spotřeba vzduchu u jednotky PND-67 o 10 % nižší než u srovnatelné jednotky DBS-20/60. Tím se šetří stlačený vzduch, a tím se snižuje spotřeba energie.


Nižší cena

Díky inovativnímu designu výrobků a zaměření na to podstatné dosahují produjty řady PN vynikajícího poměru cena/výkon, vytvářejí konkurenční výhody a poskytují jistotu investic.


Princip fungování PND

princip fungovani pnd


Výrobky řady PN

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55PND-67

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55PNR

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55PNRP

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55PNU-395


vyrobky rady pn


Odkazy

Produktový katalog | Katalogový list PND-67 | Katalogový list PNR | Katalogový list PNRP | Katalogový list PNU-395


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Wörner Automatisierungstechnik GmbH. KG pro Českou republiku a Slovensko.