Verze VRT

alf-logo


Přímá planetová převodovka VRT


Nejširší nabídka velikostí a převodových poměrů na trhu

Vysoká tuhost, snížený instalační prostor a přenos vysokého kroutícího momentu

Dostupné velikosti 047 / 064 / 090 / 110 / 140 / 200 / 255 / 285

Standardní vůle v ozubení ≤3 arcmin (na vyžádání až 1 arcmin)

Široká řada montážních adaptérů nabízí jednoduché a přesné připojení k jakémukoli motoru

Bezúdržbové řešení, které je mazáno po celou dobu životnosti

Vysoce výkonné mazivo umožňuje flexibilní montáž v jakékoli orientaci

Průmyslové standardní montážní rozměry

Popis:

Řada VRT nastavuje nový standard v aplikacích vyžadujících extrémně vysokou hustotu točivého momentu a tuhost. Jeho kompaktní design a robotická průmyslová ISO příruba je ideální pro zařízení vyžadující vysokou rychlost, vysoce přesný indexovací pohyb a efektivní instalaci. Pozoruhodná torzní tuhost a ultra nízká vůle se spojují, aby poskytovaly vynikající přesnost polohování. Tento produkt je standardně dodáván s vůlí VRT je nejrobustnější planetové řešení na trhu a používá se v celé řadě aplikací, kde hraje důležitou roli instalační prostor, snížená doba montáže a hustota točivého momentu.


Vlastnosti:

vrt nakres

1) Ušlechtilá uhlíková ozubená kola dokončená patentovaným sekundárním procesem pro vyšší přesnost a tichý provoz. O 40% větší povrchová plocha zubu než průmyslový standard.

2) Jednodílná výstupní hřídel a planetový nosič se dvěma ložisky, do kterého jsou integrovány planetová ozubenená kola. To má za následek vyšší tuhost, točivý moment a bezpečnostní faktor se zaručeným vyrovnáním převodů

3) Jehlová ložiska s plným počtem valivých těles (bez klece) zajišťují vynikající přenos kroutícího momentu a torzní tuhost.

4) Unikátní konstrukce labyrintového vstupního těsnění výrazně snižuje zahřívání způsobeného třením a tím zvyšuje účinnost systému. Ochrana IP65 je k dispozici pro mycí aplikace.

5) Optimalizovaná příruba pro připojení motoru s aktivním centrováním na vodící průměr zaručuje snadné a přesné připojení. Motor lze instalovat v jakékoli pozici.

6) Svěrné spojení hřídele optimalizované pro váš konkrétní motor. Snížená setrvačnost a vyvážení pro dynamický výkon a vysokorychlostní provoz.

7) Ozubený věnec obrobený přímo do skříně převodovky. Poskytuje větší soustřednost a eliminuje kolísání rychlosti.

 


vrt spodni

nidec logo

 

 


Katalogový list

Katalogový list verze VRT

Video