Miniaturní konstrukční prvky

inocon logo Skupina "Miniaturní konstrukční prvky 1C" obsahuje jednodílné díly vyrobené z tažených hliníkových profilů nebo plastu. Hliníkové upínací prvky mají drážkované upínací body opracované strojově řeznými metodami, které přijímají tyče a trubky s kulatým nebo čtvercovým průřezem prostřednictvím dodatečně zabudovaných čtvercových v některých verzích.

Šrouby s vnitřním šestihranem nebo nastavitelné ruční šrouby páky, spolu se závitem vyříznutým do dílu, zmenšují průřez otvoru pro upnutí. Nastavitelné ruční páky jsou určené k opakovanému upínání bez použití nářadí.

Upínače jsou k dispozici ve všech typických typech dílů, jako jsou křížové, základní nebo přírubové upínače, s průměry otvorů od 8 až 20 mm. Větší průměry lze ve skupině "Trubkové spojky 1B".

Společně s tyčemi a trubkami jsou spojky lze použít k rychlému a snadno sestavit stabilní trubkové konstrukce. které lze flexibilně přizpůsobit mnoha různým oblastem použití, např. v automatizaci, senzorových systémech a v přípravcích a konstrukce přípravků.

info

Přehled produktů:

Miniaturní konstrukční prvky
Základny
Křížové spojky
Paralelní spojky Křížové otočné
T spojky
Svěrky Montážní svěrky
Otočné spojky Plastové spojky
BG KG PG DGK TG CG CGA LG KP
bg kg pg dgk tg cg cga lg kp
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 LGT BP
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 lgt bp
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 LGA SP
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 lga sp
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 LGF bila2
bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 bila2 lgf bila2