Trubkové lineární jednotky

inocon produkte einrohrverstelleinheiten

inocon produkte doppelrohrverstelleinheiten

 

 

 

 

 

 

 

 


inocon logo

Lineární trubkové jednotky od výrobce INOCON se používají jako komponenty pro nespočet ručních nebo elektrických seřizovacích a nastavovacích aplikací. Pomocí úhlových převodovek umožňují jednotky nejen pohyb po jedné ose, ale ve všech požadovaných směrech a tím rozšiřují možnosti jejich použití.

Program lineárních trubkových jednotek INOCON nabízí zákazníkům technicky vysoce kvalitní řešení v oblasti polohovacích modulů od roku 1997 a poskytuje lineární jednotky v různých variantách. Těmito variantami jsou v základu lineární jednotrubkové jednotky a lineární dvoutrubkové jednotky. Tyto varianty pak mohou dodávány v různých verzích pohybů jezdců a i provedení samotných jezdců je velmi rozmanité. Z pohledu pohybového šroubu lze jednotky dodávat s pravým nebo levým závitem, pravo-levým závitem jako synchronní verzi nebo nezávislým pravým a levým šroubem jako asynchronní verzi.

Lineární jednotky se používají v mnoha oblastech průmyslu pro seřizování, přemisťování a polohování. Přitom je možné vytvořit extrémně složité polohovací systémy, které jsou konstruovány z několika standardizovaných lineárních jednotek, které umožňují nastavení polohy dle specifických požadavků.

Protože INOCON nejen prodává lineární jednotky, ale také vyrábí celou řadu včetně rozsáhlého sortimentu příslušenství, lze ve všech oblastech produktového portfolia implementovat speciální řešení přizpůsobená individuálním specifikacím zákazníka.