Polohovací systémy s motorem

MDT 7 1750x736


mm engineeringProdukty společnosti MM Engineering GmbH vycházejí z více než 20-ti letých zkušeností jako předního výrobce přesných polohovacích systémů. Cílem společnosti je dodávat svým zákazníkům prvotřídní komponenty pro automatizaci s krátkou dodací lhůtou.

Společnost MM Engineering GmbH se specializuje na dodávku lineární technologie pro následující průmyslová odvětví:

  • Strojírenství
  • Automobilový průmysl
  • Výroba jednoúčelových a speciálních strojů
  • Obalová technika
  • Metrologie
  • a mnoho dalších ......

 

 

 


Vysoký stupeň inženýrství, který společnost MM Engineering vložila do polohovacích systémů ovládaných motorem znamená, že si zákazníci mohou být jisti velkou spolehlivostí a dlouhou životností těchto produktů. Široký sortiment motorizovaných polohovacích systémů využívá nejnovější vývoj v lineární technice, které jsou používány ve všech průmyslových aplikacích.

Naše špičkové motorizované pohony přicházejí s různými konstrukcemi a konfiguracemi velikostí tak, aby vyhovovaly prakticky každé aplikaci. Polohovací systémy se jsou poháněny motory a jejich připojení je možné jako přímé nebo přes řemenovou předlohu a tím se stávají kompaktnější pro montáž. Je také možné najít veškeré příslušenství, které by mohlo být vyžadováno pro vhodnější využití.

Vzhledem k stále rostoucí míře, v jaké se v dnešní době automatizace používá ve velkém počtu průmyslových procesů, v neposlední řadě ve výrobním sektoru, je pravděpodobné, že poptávka po přesně konstruovaných motorizovaných pohonech vzroste. Náš komplexní sortiment již splňuje potřeby mnoha podniků zabývajících se automatizací. Máme produkty, které budou vyhovovat prakticky každé aplikaci.

V nabídce naleznete jak lineární polohovací stoly (krátké, dlouhé) , tak také otočné stanice a k nim vhodné příslušenství.

Jak polohovací stoly je možné dodat jak s krokovým motorem, tak i bez. Připojovací rozměry příruby jsou pro motor NEMA17.


Polohovací stoly

Na výběr jsou dva základní návrhy. První je krátký typ pohonu, který má jediný ložiskový blok. Dalším typem, který nabízíme, je dlouhý pohon, který má dvojici ložiskových bloků. Existují dvě velikosti kratší verze motorizovaných lineárních stolů, které vyrábíme. Jedná se o MPT2408 a MPT3012. Tyto stoly mají délku zdvihu 24 mm a 30 mm. Průměr vodích tyčí MPT2408 je pouhých 8 mm, zatímco u MPT3012 je to 12 mm. Naproti tomu delší verze našich motorizovaných lineárních stanic MPT5008 a MPT7512 mají příslušné délky zdvihu 50 mm a 75 mm. Stejně jako u kratších pohonů mají i tyto delší průměry vodících tyčí 8 mm a 12 mm.


Otočné stoly

Motorizované otočné stoly jsou dodávány ve třech odlišných řadách. První je řada BS, která nabízí dvě varianty velikosti v závislosti na aplikaci. Řada BS je presná, kompaktní a univerzální. Druhou variantou je řada HP, která je navržena pro náročnější aplikace, kde je vyžadována kombinace rychlosti a přesnosti zároveň. Třetí v pořadí naše stále více populární řada SG, která je navržena pro aplikace, kde je vyžadován maximální výkon i v obtížných podmínkách.