UMV série

alf-logo
Lineární motor série UMV


- Typ: UMV
- 1 velikost
- Cívky: UMV12
- Magnetické dráhy: UMV150


- Maximální posuvná síla: 400N
- Trvalá posuvná síla: 80N

vakuum popis


Vlastnosti:

vakuum designDesign

Díky pásku z nerezové oceli na tělese cívky je instalace snadná, spolehlivá a opakovatelná. Společně se standardními letmými vodiči to dává možnost navrhnout vedení vodičů, které je pro vaši aplikaci nejvhodnější.
Otvory pro šrouby na krátké straně jha umožňují snadnou instalaci volitelného stínění pro snížení rozptylových polí. To zajišťuje minimální rušení v aplikacích s elektronickým paprskem.

 

vakuum capabilitiesSchopnosti a zplodiny

- Jednotka cívky a třmen jsou zcela kompatibilní s vakuem.

- Minimální tlak do 10-8 mbar

- Typické celkové odplynění 10-5 mbar*l/s

- Typické odplynění CxHx 10-8 mbar*l/s

 

Výkonnost RGA je vynikající, protože cívkové jednotky jsou zcela uzavřeny v nerezové oceli kompatibilní s vakuem. Odpovídající magnetické jha mají vakuově kompatibilní niklový povlak. Všechny ostatní použité materiály, které jsou vystaveny vakuu, byly vybrány tak, aby se minimalizovalo odplyňování. Nižší hodnoty odplyňování vedou ke zkrácení doby vypalování a čerpání.

 

 

vakuum pripojeniPřipojení a senzory

Monitorování a ochrana proti přehřátí cívky je možná po celou dobu, protože jsou vybaveny teplotními zařízeními a vypínacími čidly. Každá fáze je vybavena teplotním čidlem NTC pro sledování úrovně teploty. Senzory a tři fáze cívkových jednotek jsou propojeny pomocí kabelů kompatibilních s vakuem.

 

vakuum cleanlinessČistota

Společnost Tecnotion dodržuje přísný výrobní a čisticí protokol, aby zajistila vysokou úroveň čistoty při expedici vakuových motorů. Všechny výrobky jsou podrobeny závěrečné kontrole, aby bylo zajištěno, že splňují přísné úrovně čistoty. Po schválení jsou všechny výrobky bezpečně zabaleny, aby byla zajištěna čistota až do okamžiku instalace.

 

vakuum teplotaTepelné vlastnosti

Jednotky s uzavřenou cívkou mají přídavné teplotní čidlo a vylepšený tepelný odpor (Rth). Tato opatření zajišťují minimalizaci nárůstu teploty cívkové jednotky a optimalizaci tepelného toku směrem od aplikace. To je nanejvýš důležité pro minimalizaci teplotní roztažnosti, a tím pro zachování přesnosti a opakovatelnosti. Nerezový pásek dále usnadňuje tok tepla od jednotky cívky a snižuje kolísání tepelného odporu.

 

Vacuum G2 overview3


Video