Synchronní teleskopické pohony

kat1


NEFF1

Synchronní teleskopické pohony - kde prostor hraje roli

 


Teleskopické pohony NEFF M-TEG / S-TEG od NEFF jsou nejlepší volbou, pokud jde o dosažení působivých výšek zdvihu v nejmenších instalačních prostorech.

Vícestupňové teleskopické pohony M-TEG lze dodat až se 7 sekcemi pohybového šroubu, které pokrývají různé rozsahy zatížení a podmínky instalace. Díky vysokému stoupání profilu závitu je dosaženo vysoké úrovně účinnosti. teleskopické pohony M-TEG a S-TEG je možné dodat také s integrovanou převodovkou řady M (standardní série), C (klasická série) a G (vysokorychlostní série).

Dvoustupňový synchronně výsuvný teleskopický šroubový pohon S-TEG zaručuje konstantní točivý moment a nulovou vůli po celý zdvih. Díky hliníkovým materiálům potaženým teflonem jsou sníženy koeficienty tření.

Vícestupňové teleskopické šroubové pohony M-TEG stoupají z nejmenších instalačních rozměrů do působivých výšek zdvihu. Kombinací až 7 sekcí pohybového šroubu vřetena může uživatel pokrýt různé rozsahy zatížení a podmínky instalace. Různé šroubové zvedáky, jako je řada M, C nebo G, lze také snadno přizpůsobit standardu s připojením pro ložisko vřetena. Díky vysokému stoupání profilu závitu je dosaženo vysoké úrovně účinnosti. Speciální designy, speciální velikosti a speciální materiály jsou možné na vyžádání.