Tlačné plynové vzpěry

ace1

Zvedání a spouštění pro chytré lidi

Každý, kdo chce zvedat nebo spouštět břemena s kontrolou a bez nadměrné síly, spoléhá na průmyslové plynové tlačné pružiny od ACE. Tyto bezúdržbové prvky stroje připravené k instalaci, které jsou dostupné ze skladu, podporují čistou svalovou sílu a spolehlivě se otevírají a drží.

Plynové tlačné pružiny ACE, které jsou k dispozici s průměry tělesa 8 až 70 mm a silami od 10 do 13 000 N, se vyznačují obrovskou rozmanitostí a maximální životností. Prvního je dosaženo díky množství dostupných přípojek a armatur pro jednoduché uchycení a druhého vysoce kvalitním designem a materiály. Ať už jsou vyrobeny z oceli nebo nerezové oceli, tyto komponenty usnadňují jakoukoli práci a také vizuálně zapůsobí obzvláště dobrým dojmem v každé pobočce.


Tlačné plynové vzpěry ACE jsou prvky určené pro zvedání břemen bez použití nadměrné síly. Jedná se o bezúdržbové díly, které jsou připravené k okamžité mají dvě tlakové těla s možností plnění různým tlakem. S tímto typem lze pokrýt požadavek různých sil na začátku a konci pohybu. Mohou být dodány jak ve standartním provedení, tak mohou být vyrobeny z nerezového materiálu.instalaci. Jejich hlavním úkolem je bezpečně zvednout otevřít a držet. K dispozici jsou průměry od 8 až 70 mm s tlačnou silou od 10 až 13000 N. Samozřejmostí je široký výběr příslušenství pro správný výběr připojení plynové pružiny do každé aplikace. Pro speciální případy použití nabízíme tandemové vzpěry, které mají dvě tlakové těla s možností plnění různým tlakem. S tímto typem lze pokrýt požadavek různých sil na začátku a konci pohybu. Mohou být dodány jak ve standartním provedení, tak mohou být vyrobeny z nerezového materiálu.