Hydraulické brzdy

ace1

Multitalent v ovládání rychlosti

Hydraulické tlumiče mají podobný vzhled jako průmyslové plynové pružiny ACE, ale jsou nastaveny v koncové poloze a fungují odlišně od rodiny DVC s individuálními regulátory rychlosti pro směr tlačení a tahu. To poskytuje uživatelům maximální flexibilitu.

Ať už se používají jako kompenzace pohonu nebo bezpečnostní prvky, rychlost zasouvání a vysouvání těchto řešení ACE lze vždy přesně nastavit. To znamená, že lze řídit rychlost pohybu, regulovat synchronizaci v obou směrech a kompenzovat výkyvná zatížení. V závislosti na modelu se tlačné a tažné síly pohybují mezi 30 N a 40 000 N. Tyto bezúdržbové produkty připravené k instalaci jsou k dispozici v průměrech těles od 12 mm do 70 mm a v délkách zdvihu až 800 mm.


Hydraulické brzdy lze použít jako bezpečnostní prvek nebo k řízení pohybu. Lze je nastavit pro přesné řízení pohybu a to jak v jednom směru, tak v obou směrech. V závislosti na modelu jsou síly od 20 až 50000N a průměry od 12 až 70mm. Hydraulické brzdy jsou bezúdržbové prvky připraveny k okamžité montáži.