Lineární motory | pro vakuum

tecnotion logo

 

 

 


Lineární motory pro vakuum 2. generace jsou navrženy s ohledem na jedinečné výzvy vakuových aplikací a na základě dlouholeté spolupráce se špičkovými výrobci polovodičů. Portfolio je vhodné i pro nejpřísnější požadavky na vakuum s velkým rozsahem síly.

Optimální tepelné vlastnosti, zvýšená bezpečnost, vynikající výkon RGA, nižší odplynění a flexibilita při instalaci činí z řady vakuových motorů 2. generace měřítko pro pohyb ve vakuových aplikacích. Díky tomu, že je k dispozici více typů vinutí a velikostí cívkových jednotek, nabízí vakuová řada Generace 2 vždy ten správný motor s přímým pohonem.

Průmyslová odvětví, kde tyto lineární motory naleznou své uplatnění jsou: polovodičová technika, inspekční stroje, litografie, aplikace elektronového paprsku ...


 Vacuum G2 overview2

UXXV - G2 series
Fp 1340 - 4020 N | Fc 233 - 698 N


Cívka UXXV je nejvýkonnější a nejefektivnější cívka v řadě lineárních motorů pro vakuum. Řada UXXV je ideální pro náročné aplikace, jako je výroba displejů, které vyžadují mimořádnou přesnost a maximální výstupní sílu. Díky nejdelší dostupné jednotce cívky je model UXXV18 dokonale vhodný pro dlouhé zdvihy.
Její účinnost a vysoká konstanta motoru umožňují nízký tepelný výkon při generování vysoké síly.

ULV - G2 series
Fp 720 N | Fc 165 N


Cívky ULV jsou středně velkou řadou lineárních motorů s vysokým stupněm vakua. Řada ULV se běžně používá pro aplikace vyžadující špičkovou sílu nebo nízký tepelný výkon, jako je litografie a kontrola.
U delších zdvihů lze cívky ULV kombinovat aby se ušetřil materiál magnetu, ale přesto se dosáhlo vysokých výkonu.

UMV - G2 series
Fp 100 - 401 N | Fc 22 - 87 N


Cívky UMV jsou nejmenšími cívkami v řadě lineárních motorů s vakuovým výkonem. Díky krátké délce jsou vhodné zejména pro nízké zatížení a stísněné prostory.
Tato řada je ideální pro polohování, např. ve vědě a letectví, pro portály nebo jiné vysoce dynamické a lehké aplikace, které vyžadují extrémní přesnost.