Lineární vedení a stoly

pm bearings logo
1950 verzamel 500x375 spiegelSortiment PM B.V. zahrnuje lineární vedení se zkříženými válečky řady RSD, lineární vedení se zkříženými válečky a hlubokou drážkou řady RSDE, kompaktní řadu RNG a lineární vedení typu N/O nebo M/V s jehlovou klecí. Tyto lineární vedení se dodávají s odpovídajícím příslušenstvím, jako jsou klece a koncovky.

 

Řada lineárních stolů je vyvinuta pro aplikace s krátkým až středním zdvihem a nabízí přesnost, tuhost a spolehlivost s nepřekonatelnou kvalitou výkonu. Lineární stoly bez tření, běžně označované jako zkřížené válečkové stoly, jsou vyrobeny z oceli nebo litiny pro řadu RT a hliníku pro řadu RTA.

 

Stoly RTNG jsou speciálně navrženy tak, aby fungovaly v prostředích, kde je nebezpečí prachu a jiných nečistot. Díky uzavřené konstrukci tohoto stolu jsou kolejnice chráněny před znečištěním.

 

Nízkoprofilové stoly RTS jsou k dispozici v oceli. Průchozí kalená centrální kolejnice působí jako základní část stolu a má připevňovací otvory pro snadnou montáž.

 
Mikro polohovací stoly série PMM (typ s kuličkovou klecí) a PMMR (klec se zkříženými válečky) jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou speciálně navrženy pro malé zástavbové prostory.

 

Typy RT, RTA, RTS, PMM a PMMR mají desky stolu a základny stejné délky a lze je použít v horizontálních i vertikálních aplikacích. Lineární stoly nabízejí plynulý pohyb s přesností, tuhostí a dlouhou provozní životností.

Lineární vedení a polohovací stoly mohou být upraveny pro konkrétní prostředí, jako je vakuum, ultra-vysoké vakuum, vysoká teplota a další. Mohou být dodány vyčištěny, zabaleny a připraveny k použití ve vakuu.