Precizní vedení a stoly

hl kategorie


logo pm

PM B.V. je společnost se sídlem v Nizozemí založená v roce 1966. V průběhu následujících desetiletí PM postupně zvyšoval velikost svého portfolia a nadále tak činí. To se odráží v naší rozsáhlé nabídce produktů. Prostřednictvím probíhajících výzkumných a inženýrských projektů jsme schopni nabídnout speciální řešení polohy přizpůsobená konkrétním aplikacím.

Všechny nabízené produkty jsou vyvíjeny, konstruovány, vyráběny a montovány v moderním výrobním závodě v Dedemsvaartu. Ke standardnímu inventáři PM patří celá řada vysoce automatizovaných obráběcích center. Možnosti obrábění sahají od mikro po makro měřítko a zahrnují například: soustružení, frézování, broušení a lapování. Montáž součástí může být provedena buď ve standartních podmínkách nebo v čisté místnosti ISO 6 nebo 7, v závislosti na přání zákazníka.


Vysoce náročná průmyslová odvětví vyžadují inovativní partnery s vysokými standardy kvality. Díky neustálému úsilí jsme partnerem v různých průmyslových odvětvích:

  • polovodičová technika
  • lékařské vědy
  • optický průmysl
  • metrologie
  • automatizace

 

 

 

 


PM B.V. se specializuje se na vývoj a výrobu lineárních vedení, rotačních ložisek, ale i pohybových systémů dle aplikačních požadavků zákazníka, které se vyznačují vysokou přesností, nízkým třením a jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě.