Otočné stoly

mm engineeringPopis:

Naše motorové otočné stoly jsou vybaveny šnekovým převodem s nízkou vůlí. Je vhodný pro přesné polohování obrobků, jako jsou lasery, senzory, kamery,... Je polohován pomocí krokového motoru NEMA 17 nebo NEMA 23. Ložisko hřídele nabízí vysokou přesnost radiálního otáčení. Díky duté hřídeli je možné vést kabely a signální vedení přes rotační osu.


Čtyři produktové řady motorových otočných stolů pro všechny aplikace

Díky čtyřem různým produktovým řadám řeší naše motorové otočné stoly širokou škálu polohovacích úloh. Jsou vhodné pro přesné, rychlé a opakovatelné nastavení úhlových poloh.

Jako výrobce otočných stolů nabízíme pokročilá řešení pro Průmysl 4.0. Nabízíme univerzálně použitelnou řadu Basic Line s kompaktní přesností, řadu High-Performance Line, která je obzvláště rychlá a přesná, a naši nejsilnější produktovou řadu Strong Line s maximálním výkonem. Výkonný motor otočného stolu SG-Line přesně polohuje otočný stůl prostřednictvím příčných válečků, a to i při vysokém mechanickém zatížení.

V naší nejnovější produktové řadě "QN-Line" není otočný stůl poháněn šnekovým převodem. Krokový motor pohání točnu prostřednictvím pohonu ozubeným řemenem. To umožňuje rychlé a dynamické otáčení točny.

Naše točny s motorem se používají ve zkušebnách, ve výzkumu, ve strojírenství a automatizaci, v průmyslu zpracování plastů nebo jako svařovací točny.

Objevte v našich čtyřech produktových řadách ten správný otočný stůl s motorem pro vaši aplikaci.


Otočný stůl s krokovým motorem ve vhodné velikosti, přímo od výrobce otočných stolů

Naše otočné stoly s krokovým motorem dodáváme v různých velikostech, vhodných pro malé i velkoformátové aplikace. Jako výrobce otočných stolů nabízíme stejnou přesnost a výkon pro všechny velikosti. Motorové otočné stoly se liší průměrem otočného stolu a přenášeným točivým momentem. Motor točny je vždy uspořádán souosě se šnekem šnekového převodu.

Například model MDT36008-AK-S z naší řady BS je malý otočný stůl s krokovým motorem a řídicí jednotkou. Tento otočný stůl s pohonem má vnější průměr 54 milimetrů. Maximální výstupní točivý moment je 1,2 Nm. Jako výrobek vyšší velikostní třídy nabízíme otočný stůl s krokovým motorem MDT36012-HP. Řada HP-Line má průměr otočného stolu 80 milimetrů a maximální točivý moment 3 Nm.


Otočné stoly s krokovým motorem ve třech variantách vybavení pro každou oblast použití

Otočné stoly s krokovým motorem nabízíme ve třech konfiguracích. Kompletní řešení zahrnuje krokový motor otočného stolu s integrovaným řízením polohy.

Druhá varianta je vybavena pouze motorem, a je proto vhodná pro integraci do stávajících nebo alternativních řídicích systémů.

Kromě toho jsou naše točny k dispozici také bez motoru. Tím je zajištěna největší flexibilita při integraci do nových konstrukcí. Zákazník se navíc může vrátit k pohonům a ovládání, které zná.


Otočné stoly lze ovládat také manuálně