Automatické mazací systémy | Jednobodové a vícebodové

HEAD3


Specialista na jednobodové a vícebodové automatické mazací systémy

perma pomáhá zabránit až 75 % výpadků valivých ložisek | perma snižuje vysoké náklady na opravy a preventivní údržbu až o 25%


Již více než 50 let představuje značka perma inovativní a kreativní řešení mazání. Jednobodové a vícebodové systémy mazání perma se používají téměř ve všech oblastech a průmyslových odvětvích na celém světě.

Vedoucí pozice společnosti perma, na trhu v oblasti jednobodového mazání, je založena na mnohonásobně patentovaných a speciálně certifikovaných produktech. Všechny produkty perma se vyvíjejí, testují a vyrábějí v německé centrále a odpovídají standardu kvality „Made in Germany“.

Díky dlouholetým zkušenostem, globální síti vlastních poboček a díky kompetentním partnerům na celém světě nabízí perma četná řešení pro nejvyšší technické požadavky zákazníků.

Každých 11 sekund se na celém světě instaluje nebo vyměňuje jeden systém mazání perma. Ruční mazání patří minulosti! Kdo chce dnes mazat svá zařízení bezpečně, efektivně a dlouhodobě za příznivé ceny, využívá předností automatického mazání. Perma nabízí pro každé mazací místo technicky a ekonomicky optimální řešení.


perma1perma2Nadměrné mazání - příliš mnoho maziva

   →  Zvýšení provozní teploty

   →  Poškození dotykových těsnění

   →  Nadměrná spotřeba maziva

Nedostatečné mazání - příliš málo maziva

   →  Zvýšení tření a opotřebení

   →  Nebezpečí chodu nasucho

 

Automatické mazání, s využitím systémů mazání perma, umožňuje konstantní vnášení ideálního množství maziv. Ve srovnání s ručním mazáním lze předejít nadměrnému i nedostatečnému promazávání. Předčasné opotřebení má za následek nežádoucí prostoje. U ložisek promazávaných tuky mají dobře promyšlené strategie mazání velký vliv na prodloužení životnosti. Díky promazávání s využitím systémů mazání perma lze předejít až 75 % všech výpadků ložisek. Systémy mazání perma účinně přispívají ke snížení nákladů. Díky konstantnímu automatickému promazávání se minimalizuje předčasné opotřebení, a tím také doba prostojů. Vysoké náklady na opravy a preventivní údržbu se snižují. Kompletní přehled mazacích systémů perma naleznete zde.