Teleskopická vedení

 

milux head


Teleskopické vedení pro vysoké zatížení - spolehlivé, stabilní a odolné - hladký chod i při velkém zatížení


Německá společnost je MILUXOR je výrobcem těžkých teleskopických vedení. Mimo standardního výrobního programu je možné teleskopické vedení upravit na základě individuálního požadavku zákazníka (oboustranný výsuv, atypické montážní otvory, změna zdvihu, povrchová úprava...).

Teleskopická vedení mohou být vystavena velmi vysokému zatížení (na pár ve vysunuté poloze s rovnoměrným rozložením hmotnosti), proto naleznou uplatnění v mnoha oblastech jako jsou například obecný průmysl, automobilový průmysl, železniční doprava, letecká doprava, zdravotnictví, balící technika a logistika atd.

K dispozici jsou varianty s částečným (50%) nebo úplným (100%) výsuvem jako standardní provedení s krátkou dobou dodání. Teleskopické výsuvy standardně dodáváme z oceli, ale k dispozici je i nerezové nebo hliníkové provedení. Mimořádně robustní profily umožňují výsuv těžkých břemen s minimálním průhybem.  

Spolehněte se na produkt, který přesvědčí ve všech směrech. Vysoká únosnost, hladký chod, odolnost a spolehlivost: to jsou hlavní charakteristické znaky teleskopického vedení pro těžké zatížení od společnosti MILUXOR.