Lineární motory v aplikacích řezacích a pálících strojů

Lineární motory se železným jádrem v aplikacích řezacích strojů

Holandský výrobce lineárních a momentových motorů TECNOTION se sídlem v Almelu představuje lineární motory pro řezací a pálící aplikace. Lineární motory jsou nejvhodnější pro digitální řezací aplikace s vysokou hustotou síly a přesnějším ovládáním. Vysoká hustota síly poskytuje nejlepší zrychlení a nejvyšší rychlost ve své třídě pro zvýšení průchodnosti a přesnost zlepšuje kvalitu řezání.


Lineární motory TECNOTION, zejména motory se železným jádrem, které se vyznačují vysokou hustotou posuvové síly, poskytují nejlepší zrychlení a maximální rychlost. To umožňuje vyšší pojezdové rychlosti a rychlejší krátké řezy. Bez potřeby spojovacích a převodových součástí (jedná se o přímý pohon) poskytuje přesnější polohování bez dodatečných vůlí. Kromě toho je možné provozovat více cívkových jednotek (primárních částí) na jedné magnetické dráze (sekundární části) pro více řezných hlav (nebo paprsků) na jednom stroji. Lineární motory se železným jádrem se proto nejlépe hodí pro digitální řezací aplikace.

Odkazy: Produktový Flyer | Katalog


Hlavní výhody

  • Kompaktní rozměry
  • Méně dílů pro konstrukci a následnou montáž
  • Cenově efektivní zejména pro dlouhé zdvihy
  • Bezúdržbový pohon - funguje bezkontaktně a tedy prakticky bez opotřebení
  • Vysová hustota posuvové síly
  • Nízký cogging - hladný pohyb a polohování
  • Lze umístit více cívek na jednu magnetickou dráhu a pohybovat s nimi nezávisle na sobě

Naše lineární motory mají nejvyšší hustotu posuvové síly v daném rozměru na trhuironcore lmotor power range croped


Modulární systém - více cívkových jednotek na jedné dráze pro více řezných hlav, kdy všechny motory lze použít v různých konfiguracích

modular system croped


 Zrychlení lineárních motorů umožňuje nejvyšší kvalitu řezacích prací, podívejte se na níže uvedené video a zjistěte více:

 

 

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem TECNOTION pro Českou republiku a Slovensko.


TECNOTION Ironcore x1 tecnotion logo