Online výpočetní nástroj pro simulaci chování motorů

Online výpočetní nástroj pro simulaci chování motorů

Nástroj pro výběr a simulaci motoru s přímým pohonem.


Ať už je vaší prioritou maximální rychlost, maximální účinnost či nákladová efektivita, online výpočetní nástroj umožňuje simulovat chování motorů za různých podmínek a s různými profily pohybu.

Po celou dobu simulace je možné měnit profily pohybu, parametry aplikace a typy motorů. Software průběžně vypočítá nové výsledky, což umožňuje experimentovat s nejrůznějšími scénáři a najít ten, který nejlépe vyhovuje jejich aplikaci.

simtool steps screenshots 800450


Jak používat nástroj

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55po přihlášení na webovou stránku nástroje si uživatel vybere typ a řadu motoru (link zde)

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55poté vyberte vhodný motor na základě potřebné hnací síly

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55přidejte jeden nebo více pohybových profilů a simulujte tak skutečný

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55měňte vstupní data aplikace a hledejte vhodné tepelné a mechanické vlastnosti

 

Nástroj zobrazí graf s každým relevantním parametrem a tabulku s příslušnými hodnotami těchto parametrů. Během okamžiku může uživatel zjistit, zda je motor vhodný, nebo ne. Vložené údaje lze snadno upravit a všechny grafy a zobrazené tabulkové hodnoty se okamžitě mění, což umožňuje najít optimální situaci.


Použitelnost

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Všechny vytvořené simulace lze uložit v nástroji a později je upravit, což usnadňuje opakované testování a experimentování.

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Další výhodou je možnost používat různé jednotky, včetně imperiálních.

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Pokud se snažíte simulovat chování momentových motorů, nástroj umožňuje snadno přepínat mezi stupni, radiány a otáčkami.

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Online nástroj zahrnuje kompletní katalogovou nabídku značky Tecnotion a umožňuje tak výběr z mnoha různých typů motorů, včetně lineárních motorů s železným jádrem, bez železného jádra a momentových motorů.


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Tecnotion pro Českou republiku a Slovensko.


Úvodní výukový kurz k simulačnímu nástroji

Toto úvodní video vám ukáže, jak online nástroj umožňuje simulovat úlohu pohonu. Najděte nejlepší motor na základě vlastních profilů pohybu a parametrů aplikace.


Kompletní výukový program pro simulaci

Podívejte se na kompletní výukové video a zjistěte, jak může správné určení velikosti motoru zlepšit váš vývojový proces tím, že vybere nejvhodnější motor pro vaše potřeby.

Také vám ukáže základy toho, jak provést správné dimenzování motoru na základě vaší aplikace pomocí simulačního nástroje Tecnotion a které parametry ovlivňují dimenzování.