Trubkové konstrukční systémy

Trubkové systémy | výrobce INOCON

Jednoduché a flexibilní spojení - Konstrukční trubkový systém spojek a příslušenství - Univerzální stavebnice pro výrobce strojů a jednoúčelových zařízení


Snmek obrazovky 2023 05 22 v13.16.45Trubkové konstrukční systémy nabízí jednodílné i vícedílné díly vyrobené z tlakově litých hliníkových nebo přesně litých nerezových ocelí. Tyto spojky jsou navrženy tak, aby zajistily pevné upnutí trubek a tyčí a umožnily snadnou a rychlou montáž stabilních trubkových konstrukcí.

Trubkové spojky jsou k dispozici v různých provedení. Můžete si vybrat mezi jednodílnými nebo vícedílnými spojkami, které jsou uzpůsobeny pro montáž tyčí a trubek podle normy DIN 2391 nebo čtyřhranné trubky s plným povrchovým kontaktem v celém průřezu nebo prostřednictvím více žeber v otvoru. To zajišťuje stabilní a pevné spojení.

Pro upnutí trubek a tyčí jsou k dispozici šrouby s vnitřním šestihranem nebo nastavitelné ruční ovládací páky. Spolu s šestihrannými maticemi snižují počet otáček při upínání. Otvor nebo čtvercový průřez poskytuje plochu pro upnutí. Díky šestihrannému zapuštění na obou stranách můžete umístit šroub a matici kdekoli podle potřeby. Ruční páky jsou navrženy tak, aby bylo možné je opakovaně používat bez použití dalšího montážního nářadí.

V našem sortimentu naleznete kompaktní spojky a standardní trubkové spojky, které jsou k dispozici ve všech možných tvarech a provedeních, jako jsou křížové, základní, otočné nebo přírubové atd. Průměr otvoru se pohybuje od 10 do 60 mm. Díly mohou mít buď stejné provedené otvory, nebo mohou kombinovat čtvercové a kruhové otvory v různých rozměrech.

V kombinaci s trubkami a tyčemi můžete trubkové spojky využít k rychlé a snadné montáži stabilních trubkových konstrukcí. Tyto konstrukce lze flexibilně přizpůsobit mnoha různým oblastem použití, jako jsou manipulační systémy, strojírenství, skladování nebo dopravníkové systémy.


Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Spojovací technika

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55Polohovací technika


Snmek obrazovky 2023 05 22 v13.17.53


Odkazy

Katalog


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem INOCON GmbH pro Českou republiku a Slovensko.