Elektricky ovládané paletové stopery

Paletové stopery s nejvyšší účinností | EL řada | Zdvih ovládaný elektricky | Větší možnosti získání zpětné vazby

Paletové stopery (oddělovací zarážky) s tlumením jsou vhodné pro efektivní, přesné a hladké pozicování palet s výrobkem.


Tím, že dojde k jemnému zastavení paletky s výrobkem nedochází k extrémnímu namáhaní pohonu dopravníku (řetěz, řemen atd.). Paletové stopery s tlumením jsou určeny pro zastavení produktů s vyšší kinetickou energií nebo produktů citlivých na otřesy a jsou zvláště velmi vhodné pro zastavení produktů, které mají vysoko umístěné težiště.

Stoper s tlumením je velmi vhodný pro tlumení palet s přepravovaným předmětem až do koncové, přesné polohy. Zaručují optimální stabilitu přepravovaných dílů. Dopadová deska zůstane v koncové poloze, díky čemu jsou palety umístěny přesně bez dalšího indexování. Pneumatické zatlumení až do nulové rychlosti lze snadno přizpůsobit hmotnosti a rychlosti přepravovaného výrobku. Stoper je ovládaný (pohyb zarážky směrem dolů k uvolnění paletky) elektricky.


195eld430

 


EL řada

S novou řadou EL byly paletové stopery s tlumením, které jsou ovládané elektricky, technicky zdokonaleny a nyní nabízejí výrazné rozšíření spektra použití.

Elektrické paletové stopery Wörner jsou konstruovány tak, aby splňovaly požadavky široké škály průmyslových odvětví a osvědčily se v nesčetných aplikacích průmyslové automatizace. O výběru vhodného komponentu rozhodují parametry rychlosti přepravy, hmotnosti palety, koeficientu tření dopravního systému a robustnosti. Navíc pokrývají široký rozsah použití, který se používá pro menší i větší hmotnosti palet.


Elektricky poháněné stopery poskytují řadu výhod

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55o více než 70 % vyšší účinnost (ve srovnání s pneumatickými systémy).

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55nízké provozní náklady

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55minimální náklady na instalaci

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55integrované senzory - přímá zpětná vazba

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55jednoduché řízení toku materiálu

Snmek obrazovky 2023 03 02 v12.42.55nízká hlučnost


Zejména modely ELD-195 a ELD-430 září inovativními funkcemi, například extrémně krátkou dobou inicializace, dalším režimem detekce a širokou nabídkou příslušenství. Podrobný přehled získáte na níže uvedených odkazech nebo se můžete podívat na produktové video.


Odkazy

Katalog | Flyer | Datasheet-ELD-195Datasheet-ELD-430


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Wörner Automatisierungstechnik GmbH. KG pro Českou republiku a Slovensko.