Spojení lineárních motorů bez železného jádra

Spojení lineárních motorů bez železného jádra | výrobce Tecnotion

Potřebujete zvýšit výkon svého stroje nebo rozšířit stávající konstrukci?


Zvyšte výkon a získejte větší sílu

Spojení lineárních motorů bez železného jádra nabízí jednoduché a účinné řešení pro zvýšení síly.

Možnosti přesahují použití stejných motorů; jsou možné různé kombinace, pokud je konstanta síly motoru konzistentní. Nejste tedy omezeni použit pouze identické motory.


Možnosti konfigurace

Jednotlivé cívky lze spojit pomocí dvou řad magnetů pro portálové aplikace nebo v řadě s několika cívkovými jednotkami, aby se dosáhlo větší síly.

Motory se tak mohou pohybovat po různých drahách, čímž se rovnoměrně rozdělí síla na velký portál, nebo po stejné dráze, čímž se zvýší výkon podél jedné linky. V obou případech se celková síla všech motorů sčítá.

lin motory2


Nákladově efektivní a flexibilní

Standardizace sestav cívek pro více strojů a aplikací snižuje náklady a dělá proces efektivnějším. Spojením dvou cívek lze použít menší sériovou cívku a magnetickou dráhu. Tím se sníží náklady na magnetické dráhy. Pokud je silová konstanta stejná, můžete vytvořit mnoho kombinací.


Odkazy

Přihlaste se a vyzkoušejte si nyní nové funkce sami na webové stránce výrobce.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem Tecnotion - direct drive in motion pro Českou republiku a Slovensko.