Rozšíření možností pro mazací systémy perma STAR VARIO a ULTRA

Rozšíření možností výběru "týdnů" pro dávkování maziva | výrobce perma

perma STAR VARIO , perma STAR VARIO BLUETOOTH & perma ULTRA


S cílem lépe vyhovět požadavkům na dodávky maziv, nabízí společnost perma od ledna 2024 rozšířené možnosti nastavení pro své výrobky perma STAR VARIO, perma STAR VARIO BLUETOOTH & perma ULTRA.

Ty umožní ještě efektivnější a zdroje šetřící využití příslušného mazacího zásobníku (LC), protože množství dávkovaného maziva lze ještě přesněji přizpůsobit potřebě dávkování do jednotlivých mazacích míst.

Pro uživatele nedochází k žádným zásadním změnám při nastavování s příslušnými, výše uvedenými výrobky. Jediné, co se mění, je počet možností volby při určování doby dávkování maziva - týdnů.

Zatímco dříve bylo možné týdenní nastavení od 1 do 26 týdnů, v budoucnu bude možné i čtrnáctidenní nastavení od 28 do 52 týdnů.


Podrobné změny

 zmena2

Snmek obrazovky 2023 03 03 v10.58.12perma STAR VARIO

Snmek obrazovky 2023 03 03 v10.58.12perma STAR VARIO BLUETOOTH

zmena 1

 

 

 

 

 

 

 

Snmek obrazovky 2023 03 03 v10.58.12perma ULTRA

zmena 2

 

 

 

 


perma STAR VARIO | perma STAR VARIO BLUETOOTH

perma STAR VARIO pracuje zcela automaticky, nezávisle na teplotě a tlaku, s velmi přesným dávkováním maziva do mazacího bodu. Systém se skládá z elektromechanického pohonu, a zásobníku LC s 60, 120, 250 nebo 500 cm³ maziva a akumulátoru.

perma STAR VARIO poskytuje nárůst tlaku až 7,5 baru a používá se pro jednobodové mazání válivých a kluzných ložisek, kluzných vedení, otevřených ozubených převodů, pohybových šroubů, hřídelových těsnění a řetězů atd.. Díky přesnému dávkování maziva je perma STAR VARIO velmi ideální pro mazání elektromotorů stanoveným množstvím maziva. Volitelně je k dispozici verze perma STAR VARIO BLUETOOTH s podporou technologie Bluetooth, kterou lze pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace perma CONNECT.


perma ULTRA

perma ULTRA je účinný jednobodový mazací systém s extrémně přesným chováním při dávkování maziva, nezávislým na teplotě a protitlaku. perma ULTRA je standardně vybavena funkcí Bluetooth, nabízí vynikající nárůst tlaku až do 50 barů a je k dispozici ve dvou velikostech LC, čímž se stává velmi univerzální.


Odkazy

LUBE BOOK (CZE)


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem perma-tec GmbH & Co pro Českou republiku a Slovensko.