Verze PRE

alf-logo


Přímá planetová převodovka PRE


Všestranná převodovka pro středně náročné až náročné aplikace

Nejširší nabídka velikostí a převodových poměrů na trhu

Dostupné velikosti 062 / 082 / 120 / 160

Standardní vůle v ozubení ≤8-10 arcmin

Široká řada montážních adaptérů nabízí jednoduché a přesné připojení k jakémukoli motoru

Bezúdržbové řešení, které je mazáno po celou dobu životnosti

Vysoce výkonné mazivo umožňuje flexibilní montáž v jakékoli orientaci

Průmyslové standardní montážní rozměry

Popis:

PRE je součástí rodiny ekonomických produktů nejnovější generace od NIDEC-SHIMPO. PRE redefinuje segment úsporných planetových převodovek tím, že obsahuje ozubení se šikmým ozubením a robustní vnitřní konstrukci. Naši zákazníci těží z nákladově efektivní, flexibilní a spolehlivé konstrukce, kterou lze přizpůsobit široké škále os servomotorů a krokových motorů. PRE se vyznačuje průmyslovou standardní geometrií výstupního montáže s jednoduchým přizpůsobením jakémukoli motoru. Velikosti rámů od 062-160 spolu s vůlí ≤ 8-10 obloukových minut umožňují PRE pokrýt širokou škálu aplikačních požadavků, kde je klíčovým faktorem cena. Stejně jako všechny planetární produkty NIDEC-SHIMPO je PRE navrženo pro maximální snížení tepla a efektivitu chodu pomocí speciální technologie těsnění a mazání.


Vlastnosti:

pre nakres

1) Ušlechtilá uhlíková ozubená kola pro vyšší přesnost a tichý provoz.

2) Jehlová ložiska s plným počtem valivých těles (bez klece) zajišťují vynikající přenos kroutícího momentu a torzní tuhost.

3) Unikátní konstrukce labyrintového vstupu výrazně snižuje zahřívání způsobeného třením a tím zvyšuje účinnost systému.

4) Optimalizovaná příruba pro připojení motoru s aktivním centrováním na vodící průměr zaručuje snadné a přesné připojení. Motor lze instalovat v jakékoli pozici.

5) Svěrné spojení hřídele optimalizované pro váš konkrétní motor. Snížená setrvačnost a vyvážení pro dynamický výkon a vysokorychlostní provoz.

6) Ozubený věnec obrobený přímo do skříně převodovky. Poskytuje větší soustřednost a eliminuje kolísání rychlosti.

 

 


pre spodni

nidec logo

Katalogový list

Katalogový list verze PRE

Video