Verze VRS

alf-logo


Přímá planetová převodovka VRS


Kompaktní a přesná řada pro středně náročné až náročné aplikace

Nejširší nabídka velikostí a převodových poměrů na trhu

Dostupné velikosti 060 / 075 / 100 / 140 / 180 / 210 / 240

Standardní vůle v ozubení ≤3 arcmin

Široká řada montážních adaptérů nabízí jednoduché a přesné připojení k jakémukoli motoru

Bezúdržbové řešení, které je mazáno po celou dobu životnosti

Vysoce výkonné mazivo umožňuje flexibilní montáž v jakékoli orientaci

Průmyslové standardní montážní rozměry

Popis:

Kompaktní a přesná řada VRS je ideálním řešením pro náročné požadavky na přesnost polohování a rychlost. Tento produkt je osvědčený v aplikacích s vyšší rychlostí a nepřetržitým provozem. Série VRS, vybavená dvěma řadami robustních kuželíkových ložisek, běží hladce a tiše i při těch nejnáročnějších dynamických a statických zatíženích. VRS je k dispozici se sníženou vůlí, méně než 2 arcmin, pro snadné ovládání dynamických obráběcích strojů a robotických aplikací. S maximálním akceleračním momentem až 3700 Nm je tento produkt vynikajícím partnerem pro modely servomotorů s vyšším rozběhovým momentem. Tato série najde uplatnění tak, kde průmyslový standard prostě není dost dobrý.


Vlastnosti:

vrs nakres

1) Ušlechtilá uhlíková ozubená kola dokončená patentovaným sekundárním procesem pro vyšší přesnost a tichý provoz. O 40% větší povrchová plocha zubu než průmyslový standard.

2) Jednodílná výstupní hřídel a planetový nosič se dvěma ložisky, do kterého jsou integrovány planetová ozubenená kola. To má za následek vyšší tuhost, točivý moment a bezpečnostní faktor se zaručeným vyrovnáním převodů

3) Jehlová ložiska s plným počtem valivých těles (bez klece) zajišťují vynikající přenos kroutícího momentu a torzní tuhost.

4) Unikátní konstrukce labyrintového vstupního těsnění výrazně snižuje zahřívání způsobeného třením a tím zvyšuje účinnost systému. Ochrana IP65 je k dispozici pro mycí aplikace.

5) Optimalizovaná příruba pro připojení motoru s aktivním centrováním na vodící průměr zaručuje snadné a přesné připojení. Motor lze instalovat v jakékoli pozici.

6) Svěrné spojení hřídele optimalizované pro váš konkrétní motor. Snížená setrvačnost a vyvážení pro dynamický výkon a vysokorychlostní provoz.

7) Ozubený věnec obrobený přímo do skříně převodovky. Poskytuje větší soustřednost a eliminuje kolísání rychlosti.

 


vrs spodni

nidec logo

 

 


Katalogový list

Katalogový list verze VRS

Video