C série (klasické)

logo neff

c serie


Zdvižné převodovky série C (klasické)

Nejnovější přírustek do produktového portfólia jsou klasické zdvižné převodovky série C. Jsou technicky robustní a flexibilní. To je zajištěno nejen integrovaným mazáním vřetena, které může probíhat i za provozu, ale také vysoce výkonným převodem, který umožňuje vyšší úroveň účinnosti a delší pracovní cykly. Díky samostatným mazacím obvodům převodovky a šroubu lze zvedací zařízení používat v jakékoli poloze. Zdvižné převodovky jsou vybaveny speciálním vysokoteplotním tekutým tukem a jsou mazány po celou dobu životnosti za normálních provozních podmínek. Na základě FEM analýzy optimalizované pouzdro umožňuje bezpečné používání i při nejvyšším zatížení. Ve standardním sortimentu lze volně zvolit různé typy šroubů. Kromě trapézových šroubů (jednochodých i vícechodých) lze použít také kuličkové šrouby s různým stoupáním. Ve verzi s pohybovým šroubem jsou matice kompaktně integrovány do skříně převodovky. To šetří instalační prostor. C série obsahuje 6 velikostí. Zvláštní provedení, speciální velikosti a speciální materiály jsou možné na vyžádání.

C série je k dispozici v osmi provedeních. Jedná se o verzi  RF / RE / NF / NE / PF / PE / VF / VE.


re

 • RF - šroub rotuje a matice vykonává lineární pohyb

orientace šroubu nahoru

 


re

 • RE - šroub rotuje a matice vykonává lineární pohyb

orientace šroubu dolů

 


re

 • NF - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub není zajištěn proti pootočení (krycí tubus kruhového průřezu)

orientace šroubu nahoru

 


re

 • NE - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub není zajištěn proti pootočení (krycí tubus kruhového průřezu)

orientace šroubu dolů

 


re

 • PF - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub zajištěn proti pootočení pomocí pera a drážky ve šroubu (krycí tubus kruhového průřezu)

orientace šroubu nahoru (vychází ze série N)

 


re

 • PE - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub zajištěn proti pootočení pomocí pera a drážky ve šroubu (krycí tubus kruhového průřezu)

orientace šroubu dolů (vychází ze série N)

 


re

 • VF - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub zajištěn proti pootočení pomocí integrované kostky v krycím tubusu (krycí tubus čtvercového průřezu)

orientace šroubu nahoru

 


re

 • VE - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb / šroub zajištěn proti pootočení pomocí integrované kostky v krycím tubusu (krycí tubus čtvercového průřezu)

orientace šroubu dolů

 


Propojení jednotlivých zdvižných převodovek pomocí hřídelí lze snadno vytvořit komplexní zvedací systémy. Díky širokému sortimentu příslušenství lze pomocí standardní řady vyřešit celou řadu problémů.


 • csm Icon Made in Germany 2014 10 17 98fc6f88fe

  logo neff


  Zdvižná převodovky C série teleskopická verze

  - 2-stupňová synchronní teleskopická zdvižná převodovka série C, - Typ: NF nebo NE (k dispozici na vyžádání) - Provedení: s trapézovým závitem

  ... Learn More

 • csm Icon Made in Germany 2014 10 17 98fc6f88fe

  logo neff


  Zdvižná převodovky C série verze P - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb - šroub není zajištěn proti pootočení - krycí tubus kruhového průřezu - Klasický design převodové skříně - Šnekové soukolí - 6 velikosti s trapézovým šroubem: C3 / C5 / C15 / C20 / C30 / C50 - 6 velikosti s kuličkovým ... Learn More

 • csm Icon Made in Germany 2014 10 17 98fc6f88fe

  logo neff


  Zdvižná převodovky C série verze V - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb - šroub zajištěn proti pootočení pomocí integrované kostky v krycím tubusu - krycí tubus čtvercové průřezu - Klasický design převodové skříně - Šnekové soukolí - 6 velikosti s trapézovým šroubem: C3 / C5 / C15 / C20 / C30 ... Learn More

 • csm Icon Made in Germany 2014 10 17 98fc6f88fe

  logo neff


  Zdvižná převodovky C série verze N - matice v převodovce rotuje a šroub vykonává lineární pohyb - šroub není zajištěn proti pootočení - krycí tubus kruhového průřezu - Klasický design převodové skříně - Šnekové soukolí - 6 velikosti s trapézovým šroubem: C3 / C5 / C15 / C20 / C30 / C50 - 6 velikosti s kuličkovým ... Learn More

 • csm Icon Made in Germany 2014 10 17 98fc6f88fe

  logo neff


  Zdvižná převodovky C série verze R - rotující šroub - matice vykonává lineární pohyb - Klasický design převodové skříně - Šnekové soukolí - 6 velikosti s trapézovým šroubem: C3 / C5 / C15 / C20 / C30 / C50 - 6 velikosti s kuličkovým šroubem KGS: C3 / C5 / C15 / C20 / C30 / C50 - 2 verze rychlostí ( H ... rychlá / ... Learn More