Miniaturní kuličkové šrouby KSS

Miniaturní kuličkové šrouby | Japonská technologie v praxi

S potěšením Vám oznamujeme o rozšíření naší nabídky o miniaturní kuličkové šrouby od KSS Co.,Ltd. Společnost KSS je japonský výrobce kuličkových šroubů (broušených a válcovaných) a to zejména s orientací miniaturní velikosti. V nabídce jsou dostupné velikosti průměru 1,8mm - 16mm a s různým stoupáním. KSS navrhuje, vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní šrouby pomocí své jedinečné, inovativní a vysoce přesné technologii se zaměřením na miniaturní velikosti.

V závislosti na aplikaci jsou kuličkové šrouby rozděleny do dvou kategorií a to tzv.skladové šrouby s krátkou dodací lhůtou nebo šrouby, které se přizpůsobují svými vlastnostmi dle požadavku zákazníka. Miniaturní kuličkové šrouby KSS se používají ve výrobních technologiích polovodičů nebo tekutých krystalů, kontrolních zařízení atd. V poslední době KSS rozšiřuje jejich použití pro lékařské přístroje, roboty, potravinářské stroje, letecký průmysl a automobily.

Odkazy: CAD konfigurátor | Katalog | Stránky produktu


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost MN - systems, s.r.o. je autorizovaným partnerem KSS pro Českou republiku a Slovensko.